Site Overlay

Workshop – Signe Maria Lindstrøm

1. 10. 2022 v 10-18 hod a 2. 10. 2022 v 10-14 hod, velký sál MěKS Tišnov

Workshop bude veden v anglickém jazyce a tlumočen do češtiny.

Rozezněte svůj přirozený hlas ve své celistvosti a pociťte novou sílu, svobodu projevu, spojení s duší, tělem, dechem, srdcem a dalšími lidmi.

Celostní přístup k hlasu Signe Maria Lindstrøm zahrnuje fyzické, psychologické, sociální a spirituální/existenciální prvky. Vytváří bezpečný, nehodnotící prostor a hluboké porozumění plné soucitu. Ukazuje jak propojit své nitro s okolním světem. Signe používá tělo, dech, uvědomění a pěvecké techniky ke zjemnění i probuzení síly hlasu a zapojení totálního hlasového rejstříku. Pracuje s improvizací a střídá relaxační a aktivizační činnosti, což má pozitivní vliv na náš nervový systém.

Dánská zpěvačka a umělkyně využívá své bohaté zkušenosti s hudbou (jazzová a folková tvorba, šamanské a rituální písně, zvukové meditace, intuitivní léčivé koncerty) a propojuje je s terapeutickou praxí. Vystudovala magisterský umělecký a program muzikoterapie na Univerzitě v Aalborgu a od roku 2008 se věnuje muzikoterapii při práci s umírajícími v Hospici Vangen. Vede kreativní workshopy zaměřené na celostní přístup k hlasu a využití jeho síly (technika mocného hlasu – „Whole Voice Works“). Ve Španělsku vyučovala muzikoterapeuty se zaměřením na rodinné vztahy a v Itálii onkologickou muzikoterapii. Je členkou Dánské muzikoterapeutické asociace a Dánské psychoterapeutické asociace.

Cena: 3 490 Kč

Přihlašujte se prostřednictvím e-mailu: info@themuzy.cz

Po přihlášení budete vyzvání k převedení celé částky na účet neziskovky. Číslo účtu: 2701775027/2010, do zprávy pro příjemce uvedte své jméno+ příjmení

Prostudujte si také prosím naše obchodní podmínky (proklik).

Počet účastníků je omezen.

Pořádá nezisková organizace The MÚZY, z.s. Partnerem v projektu je Městské kulturní středisko Tišnov. Projekt Kokopelli je realizován za finanční podpory města Tišnova.