Site Overlay

Koncert – Signe Marie Lindstrøm

30. 9. 2022 ve 20 hodin, velký sál MěKS Tišnov

DÁNSKÁ ZPĚVAČKA A TERAPEUTKA

https://fb.watch/fRab4O2tsj/

Signe Marie Lindstrøm (DK) je talentovaná dánská zpěvačka, hudebnice, muzikoterapeutka a instruktorka zpívání, které dodává sílu. Ve svých vystoupeních spojuje pěvecké styly rozličných kultur a tradic (skandinávské, šamanské, africké, keltské a s příchutí jazzu).

Bere publikum na jedinečnou cestu písněmi, které oslovují přirozenost, duševní propojení a empatii, doprovázenými na kytaru a klavír. V improvizovaných částech koncertu intuitivně rozeznívá svůj hlas a také neobvyklé nástroje jako je lyra, šamanský buben, zvonkohry nebo sansulu (nástroj podobný kalimbě).

Během večera se můžete dle libosti také zapojit do zpěvu jednoduchých písní a ve společné harmonii spolu s ostatními naplnit sál požehnaným proudem lásky. Signe propojuje tělo, mysl a duši a také lidi mezi sebou navzájem. Věříme, že koncert bude jedinečným zážitkem pro vás i vaše blízké!

Těšíme se na setkání v hudbě a společném naladění.“

Dánská zpěvačka a umělkyně využívá své bohaté zkušenosti s hudbou (jazzová a folková tvorba, šamanské a rituální písně, zvukové meditace, intuitivní léčivé koncerty) a propojuje je s terapeutickou praxí.

Vystudovala magisterský umělecký a program muzikoterapie na Univerzitě v Aalborgu a od roku 2008 se věnuje muzikoterapii při práci s umírajícími v Hospici Vangen. Ve Španělsku vyučovala muzikoterapeuty se zaměřením na rodinné vztahy a v Itálii onkologickou muzikoterapii. Je členkou Dánské muzikoterapeutické asociace a Dánské psychoterapeutické asociace.

Vede kreativní workshopy zaměřené na celostní přístup k hlasu a využití jeho síly (technika mocného hlasu – „Whole Voice Works“).

Zde odkaz na video z workshopu pro Hlasohled 2015

Vstupné: základní 230Kč / 180Kč snížené (pro mládež do 15 let, seniory 65+, ZTP a ZTP/P)

Předprodej: TIC Tišnov, náměstí Míru 120, tel: +420 549 410 211, e-mail: tic@kulturatisnov.cz Vstupenky si můžete koupit také online na tomto odkazu:
https://system.cinemaware.eu/wstep1.php?id=d93272e9e72e92bedde9f88b839aa2fc4a847c78155664497ac2512d

Pořádá nezisková organizace The MÚZY, z.s. Partnerem v projektu je Městské kulturní středisko Tišnov. Projekt Kokopelli je realizován za finanční podpory města Tišnova.